Campaert nv
Kerkelei 43
2550 Waarloos
België

Toon routebeschrijving

Openingsuren

Openingsuren burelen : van ma tot vrij van 7u30 tot 17u.

Openingsuren toonzalen : van ma tot vrij van 9u tot 12 u en van 13u30 tot 17u (maandag tot 21u),

zaterdag van 9u tot 12u.

 

Contacteer ons

Heeft u vragen of wenst u meer informatie over onze producten of diensten ?
Aarzel dan niet om ons te contacteren. 

Live In

Vertegenwoordigers

Regio Antwerpen - Kempen
David Beernaert
GSM: 0486/09.70.30
David.Beernaert@campaert.be

Regio Brabant
Dirk Decoene
GSM: 0498/03.60.60
Dirk.Decoene@campaert.be

Regio West-Wallonië
Marc Fontaine
GSM: 0477/30.12.03
Marc.Fontaine@campaert.be

Regio Antwerpen
Elke Heeman
GSM: 0490/11.82.15
Elke.Heeman@campaert.be

Regio Noord-Limburg, Maas, Kempen
Jan Luyten
GSM: 0494/99.87.88
J.Luyten@campaert.be

Regio Oost-Wallonië
Nancy Szczepaniak
GSM: 0492/22.36.30
nancy@campaert.be

Regio Oost-Vlaanderen
Ilse Van Rossem
GSM: 0496/52.59.65
Ilse.VanRossem@campaert.be

Regio Noord-Oost-Vlaanderen en West-Vlaanderen
Olivier Vanwynsberghe
GSM: 0486/53.64.46
olivier.fcw@skynet.be